Ükski töö ei ole meie jaoks liiga väike
info@emiric.ee

Kaunilt korrastatud õuealad on iga kodu visiitkaardiks. Kõige lihtsam ja mugavam sissepääsuteede, aiateede ja kiviplatside rajamiseks paigaldada tänavakivid ehk kivisillutis, mis sobivad kaunistama nii eramajade kui kortermajade hoove.

Looduslikust materjalist tänavakivid on vastupidavad ja kvaliteetsed, kaunid vaadata, tagavad puhta ja kuiva õuelala, loovad kena kontrasti haljastusega, samuti on tänavakive vajadusel lihtne eemaldada ja tagasi paigaldada. Lisaks on erinevate tänavakivide valik väga lai, sillutamiseks on palju erinevaid võimalusi ja igaüks leiab kindlasti oma maitsele ja vajadustele vastava teekatte.

Emiric OÜ kogemused kivisillutiste rajamisel algavad ca 10 aastat tagasi. Kuid meie meeskond koosneb inimestest, kellel on tänavakivide paigalduse alal veelgi pikaajalisemad kogemused. Meie jaoks on tähtis meie klientide rahulolu ja ei ole lahendust millega me hakkama ei saaks.

Miks eelistada tänavakive:

Looduslik materjal. Tänavakivid koosnevad looduslikust materjalist, mõjudes haljastuses palju loomulikumalt kui asfalt. Enamjaolt valmistatakse tänavakivid betoonist. Soovi korral saab valida ka graniidist, paekivist ja kvartsiidist valmistatud tänavakivisid.

Vastupidav ja kvaliteetne. Betoonist tänavakive iseloomustab kvaliteet, vastupidavus välismõjudele, pikaealisus, külma- ja libisemiskindlus ning värvi ja vormi püsivus.

Mugav ja paindlik paigaldada. Tänavakivid võimaldavad rajada sissepääsuteed just sellisel kujul nagu võimaldab õueala. Vajadusel saab kive kergesti eemaldada ja tagasi paigaldada, näiteks kommunikatsioonide rajamisel. Pärast kaevetööde lõpetamist ja kivisillutise taastamist on kõik täpselt nii nagu enne. Kahjustuste puhul piisab vaid mõne tänavakivi väljavahetamisest.

Puhas ja kuiv õueala. Tänavakivid tagavad puhta ja kuiva õueala. Ilus kivisillutis aitab unustada porised hoovid, lihtsustab lume ja lehtede koristamist.

Lai valik erinevaid kivitüüpe. Tänavakive on olemas erineva kuju ja paljude värvidega, mis võimaldavad rajada nii lihtsamaid kui ka dekoratiivsemaid aiateid ja kiviplatse. Neist saab moodustada huvitavaid mustreid või kasutada erinevaid värvitoone. Enamlevinud värvitoonideks on hall, must, pruun ja punane. Vähemlevinud toonid on kollane, roheline, sinine jt.

Sileda kivisillutise jaoks sobib kõige paremini nunnakivi, mida eelistatakse peamiselt karpmaja-tüüpi hoonete juures.
Omapärasema kivisillutise jaoks soovitame valida sakilise äärega unikivi, millest on saanud eelistatuim valik. Nagu nimigi ütleb on unikivi universaalne ja sobib kasutamiseks enamikes paikades.
Rohelust hindavale inimesele on kõige meelepärasem valik murukivi, mis harmoneerub suurepäraselt muu haljastusega.
Maalähedasema stiiliga elamute juurde sobib tahutud maakivi meenutav mungakivi.
Efektsust hindaval inimesel on võimalus valida graniidist, paekivist ja kvartsiidist (liivakivi) valmistatud tänavakive. Nende kivide maksumus ja paigaldamine on betoon-tänavakividest tunduvalt kallim. Siinkohal tuleb arvestada ka sellega, et graniit ja kvartsiit kestavad kaua, kuid paekivil on kombeks lagunema hakata.

Emiric paigaldab tänavakive varakevadest hilissügiseni. Tegutseme peamiselt Tartus ja Tartumaal. Teostame töid eraisikutele, ettevõtetele ja ka korteriühistutele.

   

img_divider

Küsi pakkumist juba täna