Ükski töö ei ole meie jaoks liiga väike
Tehase 19a, Tartu
E - R: 09:00 - 16:00
17 veebr. 2023

Aiakujundus ideed: lihtsuses peitub võlu

Aed on midagi, mis annab ja lisab meie kodule värvi, elu ning naudingut. Selleks, et seda ilu hoida ja säilitada on vaja aiaga tööd teha. Aia kujundamine ja sellega töötamine on justkui põnev ning lõputu teekond, sest maailm, ideed ja mõtted on pidevas muutumises.

Aed on justkui sümbol rahust ja vaikusest. Eestlased on ikka olnud “aiarahvas”. Kevadel esimeste soojade päikesekiirtega on alati põhjust välja minemiseks. Sinu aed annab sulle võimaluse viibida värkse õhu käes, maandada pingeid ning tunda mõnu iseenda tegemistest. 

Aia planeerimine ja selle kujundamine lubab sul unistada ning õppida tundma seda huvitavat maailma. Aed on osa sinust. Selleks, et saada ideid ja mõtteid oleme toonud välja nõuanded kuidas kujundada ja planeerida enda aeda.

17 veebr. 2023

Põhjalik juhend, kuidas paigaldada peenrapiirdeid

Aed on kodu üks olulisem osa, mis tõesti kiirgab endast ilu, lihtsust ja positiivsust välismaailmale. Kaunis aed toob naeratuse näole ning teeb ka kõige halvema päeva natukene paremaks. Oled teinekord tundnud kui mingist eriti kaunist aiast mööda jalutad, et ei saa kuidagi silmi sellelt. 

Enne kui tahad ilusat aeda luua tuleb tegeleda istutustöödega ning selle käigus peab juba mõtlema, et kuidas lõplik pilt välja võiks näha. Kui sind huvitab lisaks visuaalile ka taimede mugavus ja tahad neile parimaid kasvutingimusi pakkuda, siis peenrapiirded on üks viis selleks.

Peenrapiirded on mõeldud selleks, et saaksid enda aiataimedele pakkuda kõige paremaid ja kvaliteetsemaid tingimusi.